7/24 Yol Yardım Servisi

Araba Kiralama 7/24 Yol Yardım

Profesyonel bir hizmet çatısı altında sizlere en iyi arabakiralama hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Son model araçlarla devfilomuzdan ister günlük, aylık ya da yıllık olarak araba kiralayabilir ve güveniçerisinde ülkenin her bir köşesine rahatça gidebilirsiniz. Gerekli olan tümevrak ve prosedürlerin giderildiği kaliteli araçlar için hemen bizimleiletişime geçerek kiralama işlemlerini tamamlayabilir ve anahtar teslimalabilirsiniz. İster bireysel dilerseniz şirketiniz için araç kiralama işleminiyapabilir ve üstelik çok uygun fiyatlarla maddi olarak da büyük bir karageçebilirsiniz. Kasko, vergi ya da sigorta gibi daha birçok farklı işlemlerfirmamız bünyesinde sizlerin yerine halledilmektedir ve size sadece aracınkeyfini çıkarmak kalıyor.

Profesyonel Araç Kiralama Hizmeti

            Bugüne kadar sağladığımız güçlü referanslar bünyesinde her daim mutlu müşterileri geride bıraktığımız tüm buzaman içerisinde ayrıca profesyonel hizmet altında sizlere birçok farklıdesteği de sunmaktayız. 7/24 yol yardımı, araç içi navigasyon ve bebek koltuğugibi birçok farklı seçenek yine araçlarda sizleri bekliyor. İster havaalanındandilerseniz başka herhangi bir yerde aracınızı bu alanda uzman şoförlerimizdenteslim alabilir ve aynı şekilde birçok farklı noktadan araca yine teslimedebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kiralık araba Dalaman hizmet çatısı altında bizimle iletişimegeçmek ve en uygun fiyatlar kapsamında arzu ettiğiniz model bir arabayıistediğiniz süre içerisinde kiralamanızdır.

 Tüm Farklı Amaçlar İçin Kullanabilirsiniz

            İş amaçlı ya da tatile gitmek adınafarklı modellerdeki tüm bakımları yapılmış araçlardan herhangi birini firmamızbünyesinden seçebilir ve amaçlarınızı çok rahat bir biçimdegerçekleştirebilirsiniz. Otobüs ya da taksi ile uğraşmayıp çok daha uygunfiyatlarla hiç zaman kaybı yaşamadan günü keyifli geçirebilir ve daha birçokavantajlı avantajdan faydalanabilirsiniz. Bütün prosedürlerin hazırlandığıaraçlarımız, 7/24 bundan teknik servis hizmet çatısı altında sizlere her daim eniyi hizmeti vererek kiralama dönemi boyunca büyük bir keyif içerisinde araçlarıkullanmanıza olanak tanımaktadır.

            Dilerseniz ek hizmetler de yinefirmamız bünyesinde talep edebilir, araç kiralama keyfini sorunsuz bir şekildeçıkarabilirsiniz. Özellikle rekabetin arttığı ve gün geçtikçe daha çok talepalınan araç kiralama işlemleri adına sizlere çok uzun bir süreden bu yanakaliteli bir hizmet sunduğumuz araç kiralama konusunda en iyi hizmeti sunmaktanbüyük bir onur duymaktayız. Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak enuygun fiyatları çıkarıyor ve dev filomuz içerisinden dilediğiniz aracı seçmefırsatını sizlere sunuyoruz.

7/24 Destek Hizmeti

Tüm sorularınız için bizi 7/24 arayabilir , mail gönderebilir veya whatsappdan yazabilirsiniz

Merkezi Lokasyonlar

Arabalarımızı dilediğiniz lokasyondan alabilir , dilediğiniz lokasyona bırakabilirsiniz

Ekonomik Fiyatlar

Herkese uygun geniş araba filomuz ile , tüm ihtiyaçarınızı çok uygun fiyatlara karşılayacaksınız

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bu yana binlerce müşteriye hizmet verdik. Sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuk