Dalaman Oto Kiralama

Dalaman Oto Kiralama

İnsanlar gerek çalışma hayatının stresinden uzaklaşmak, gerekse büyük şehirlerin keşmekeşinden kaçmak, kısa vadede de olsa biraz tatil yapmak isterler. Bu hem insan doğasına iyi gelir, hem de insanın kendini yenilemesi için oldukça güzel bir aktivitedir. Fakat tatile giderken, hatta gidilen yerde çeşitli araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Böyle durumlarda kendi arabası olan insanlar şanslıdır. Fakat arabası olmayan insanlar için akla ilk gelen toplu ulaşım araçlarıdır. Toplu ulaşım araçları her ne kadar konforlu ve iyi hizmet verirse versin insanın kendi arabasında rahat olduğu kadar, rahat olmasına imkân yoktur. Tatile gittikten sonra gidilen yerde de aynı sıkıntı devam eder. Toplu ulaşım araçlarının belli güzergâhları ve kalkış saatleri vardır. Oysaki kendi özel aracı olan insanlar gittikleri yerde özgürce istedikleri yere giderler ve istedikleri saatte giderler. Dolayısıyla hem tatilin keyfini doyasıya çıkartırlar, hem de zamandan oldukça tasarruf ederler.

Peki arabası olmayan insanlar bu rahatlığı nasıl yaşayacaklar? Tabi ki rent a car firmalarından araba kiralayarak. Araba kiralama firmaları insanların bu ihtiyaçlarının artmasıyla ülkemiz genelinde sayılarını oldukça arttırmışlarıdır. Nereye giderseniz gidin mutlaka gittiğiniz yerde gezeceğiniz ve ziyaret edeceğiniz birçok yer olacaktır. Böyle durumlarda da kiralamış olduğunuz araçla konforlu bir şekilde tatilinizin tadını çıkartmış olacaksınız. Tabi her işin olduğu gibi araç kiralama işinin de işini iyi yapmayanları mutlaka bulunmaktadır. Bu gibi kişiler oradan buradan topladıkları bakımsız arabaları insanlara kiralayarak müşterilerinin mağdur olma ihtimalini arttırırlar. İşini bilen ve işini hakkıyla yapan araç kiralama firmalarının olmazsa olmazı %100 müşteri memnuniyetidir. Fakat işini düzgün yapmayan kişiler sadece alacakları paraya bakarlar. Dolayısıyla müşterilerine araçları bakımsız, seçenek sayısı sınırlı ve sigorta poliçeleri eksik şekilde teslim ederler. İşte bu gibi durumlara maruz kalmamak için araç kiralanacak firmanın internet veya çevreden mutlaka iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyecek sorunlarla seyahatiniz eziyete dönebilir.

Bizler Dalaman Oto Kiralama firması olarak her zaman %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde yolculuk yapmasını ve yaptıkları seyahatlerinden keyif almalarını istiyoruz. Bu nedenle sizlere sunduğumuz tüm araçların bakımları yapılmış, vergi kayıtları yapılmış şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca bunların yanında sigorta poliçelerini de sizlere eksiksiz teslim ederek içiniz rahat bir şekilde trafiğe çıkmanızı hedefliyoruz.

Siz de tatil programınızı araç kiralama ile yapıyorsanız bizler Dalaman Oto Kiralama olarak sizlere güvenli ve konforlu bir yolculuğun temellerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Tatilinizin her evresini en mutlu şekilde geçirmeniz için bizleri tercih ederek doğru bir tercih yapmış olacaksınız. Sizlere full sigortalı, bol çeşitli araçlarımızı piyasada ki en ucuz fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz. Sizleri de firmamızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, keyifli yolculuklar dileriz.

7/24 Destek Hizmeti

Tüm sorularınız için bizi 7/24 arayabilir , mail gönderebilir veya whatsappdan yazabilirsiniz

Merkezi Lokasyonlar

Arabalarımızı dilediğiniz lokasyondan alabilir , dilediğiniz lokasyona bırakabilirsiniz

Ekonomik Fiyatlar

Herkese uygun geniş araba filomuz ile , tüm ihtiyaçarınızı çok uygun fiyatlara karşılayacaksınız

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bu yana binlerce müşteriye hizmet verdik. Sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuk