Dalaman Rent a Car

Dalaman Rent a Car 

Günümüzde insanların ihtiyacına göre bir çok sektör türetilmiştir. Sadece ülkemizde değil dünyada da bu tarz ihtiyacları karsılayan sektörler gittikçe artmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarından birtanesi de özel araç ihtiyacıdır. İnsanlar bir yerden bir yere giderken, bir şeytaşırken bunu en kolay kendi arabalarıyla yapabileceklerinden kendisine ait birarabaları olmasını isterler. Fakat her insan için araba almak maddi anlamda çokkolay olmadığından birkaç günlüğüne araba kiralayarak ihtiyaçlarını karşılamayıalternatif olarak düşünürler. İşte bu ihtiyacı karşılamak için yaratılansektöre de araç kiralama sektörü veya İngilizce adıyla rent a car sektörü adıverilir.

Bu sektörün doğuş yeri Amerika’dır. 1960’lıyıllarda Amerika’da yaygınlaşan Rent a Car firması hemen ardından Fransa baştaolmak üzere tüm Avrupa’ya yayılmıştır. Avrupa hattında talebin sürekliartmasıyla da günümüzde bile artışını devam ettirmektedir. İlk başlarda buhizmeti daha çok işlerini halletmek için kullanan insanlar, zaman geçtikçe yapacaklarıtatil organizasyonlarına da bu hizmeti dahil ederek konforun ve rahatlığıntadını yollarda da yaşamayı tercih etmişlerdir. Bu sektör sayesinde insanlarkendilerine ait arabaları olmasa bile işlerini halledebilecekleri süre zarfındaaraba kiralayarak, mağdur olmaktan kurtulur hale gelmiştir.

Yukarıda da anlattığımız gibi bu sektör çokkısa zamanda hızla yaygınlaşan bir sektör haline gelmiştir. Avrupa’nın hemenher yerinde bu sektöre hizmet eden Rent a Car firmalarına rastlanabileceği gibiülkemizde de çok kısa zamanda benimsenmiş ve insan ihtiyaçları doğrultusundasektöre yeni katılımlar olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bu hizmetinöncüleri arasında avis, budget ve sixt gibi kurumsal şirketler yer almaktadır.Tüm Türkiye’de olduğu gibi Dalaman ilçesinde de bu işi çok iyi yapan firmalarmevcuttur. Bunlardan biri de Dalaman Rent a Car firmasıdır.

Dalaman Rent a fiyatlarını müşteriler için enuygun noktalara çekerek ve bol seçenekli arabalarıyla hizmet kalitesiniarttırmayı hedeflemiş, bununla birlikte %100 müşteri memnuniyetini benimsemişbir araba kiralama firmasıdır. Turizm cennetlerinden biri olan Dalaman’da hementüm bölgelere en geniş araç filomuzla hizmet verebilmekteyiz. Dalaman Rent aCar firması olarak bizler müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kendimizisürekli yenileyen bir çalışma yapısıyla olduğumuzdan daha da ileri gitmeyihedeflemekteyiz.

Gerek araba çeşitlerimiz, gereç araba özellikçeşitlerimizler(Otomatik vites, dizel vs.) her bütçeye uygun aracı bünyemizdebarındırmaktayız. Bu sayede sizler kiraladığınız aracınızla konfor, huzur vegüveni seyahatlerinize yansıtabileceksiniz. Filomuza dahil olan araçlarımızıntümü en fazla iki yaşındadır ve tüm bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.Müşterilerimizin huzuru ve keyfi kadar güvenliği de bizim için oldukça önemliolduğundan dolayı gereken tüm hassasiyetler göz önünde bulundurulmaktadır.Sizlerde araç kiralama hizmetini en ucuz fiyatlarla ve kaliteli olarakgerçekleştirmek istiyorsanız, Dalaman araç kiralama firmamıza sizleri bekliyoruz.

7/24 Destek Hizmeti

Tüm sorularınız için bizi 7/24 arayabilir , mail gönderebilir veya whatsappdan yazabilirsiniz

Merkezi Lokasyonlar

Arabalarımızı dilediğiniz lokasyondan alabilir , dilediğiniz lokasyona bırakabilirsiniz

Ekonomik Fiyatlar

Herkese uygun geniş araba filomuz ile , tüm ihtiyaçarınızı çok uygun fiyatlara karşılayacaksınız

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bu yana binlerce müşteriye hizmet verdik. Sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuk