Dalaman

Dalaman Ve Çevresi Hakkında

            Dalaman havaalanına bağlantılı olan D 555 kara yolu, bölgenin yerleşim merkezinebağlantıları vardır. Akaryakıt ihtiyacı, seyahatlerde her zaman için çok büyükönem taşımaktadır. Aradığınız akaryakıt istasyonlarını, merkezdebulabilirsiniz. Bezkeze ve Altuntaş mevkiinde iki ayrı istasyonaulaşabilirsiniz. Dalaman'a doğru, Atatürk caddesi yönünde, yaklaşık bir buçukkilometre sonra, istasyon bulabilirsiniz.

            Ayrıca, Dalaman'a yaklaşık olarakyirmi kilometre uzaklıkta olan ve Antalya ile Muğla'yı birbirine bağlayan Göcektüneli, paralıdır. Doğa harikası Dalaman'da birçok gezilecek mekanbulunmaktadır. Özellikle kiralık aracınızla seyahat ettiğiniz zaman, Dalaman veçevresinde birçok etkileyici yeri, gezebilirsiniz.

 Üç Yüz Yıllık Dalyan Beldesi

            Dalyan, doğa güzelliği yanında, aynızamanda tarihsel geçmişe sahip bir yerdir. Çok eski mezarların bulunduğuDalyan, gezilecek ve görülecek mekanlar içerisinde yer almaktadır. İz tuzuplajının mükemmelliği, göz kamaştırmaktadır. Büyük deniz kaplumbağaları için,çiftleşme mekanıdır. Doğal görüntüleriyle, etkileyici bir atmosferoluşturmaktadırlar. Otuz kilometre uzaklıktadır ve aracınızla yaklaşık kırk beşdakikada ulaşabilirsiniz.

 Gezmek İçin DiğerSeçenekler, Ekincik ve Salsıla...

            Yerleşim yeri olmayan ve doğallığınıkoruyan Salsıla koyu, mükemmel manzaraya sahiptir. Doğal bir ortam arayanlariçin oldukça güzel bir yerdir. D 555 karayoluna ve Dalaman'ın Havaalanınayetmiş kilometre uzaklıkta olan Ekincik koyu, doğal mükemmelliği ile gezilecekmekanlar içerisindedir.

 Tarihi Telmesos

            Antik kent özellikleriyle bilinenTelmesos, Fethiye'nin sınırlarına dahildir. Geçmişi üç bin yıla kadar dayananbu tarihi bölge, ilginç özelliklere sahiptir. Dalaman'a ait olan Havaalanınayaklaşık elli iki kilometre uzaklıkta bulunan bir yerdir. Lahit mezarlar vekaya mezarlar, bu tarihsel bölgenin en önemli özellikleri içerisinde yeralmaktadır. Tatil için en iyi tercihlerden biri olan Dalaman, Türkiye'nin eniyi tatil beldelerinden biridir. Burada, kiralıkaraba Dalaman araçlarınızla, istediğiniz yerleri, kolay bir şekildegezebilirsiniz. Havaalanı, birçok gezilecek mekana bağlantısı vardır.Havaalanının çevresinde otel seçenekleri vardır. Kolay ulaşıma sahip olan buotelleri tercih edebilirsiniz.

            Rafting tutkunlarının bir numaralıadresi olan Dalaman Çayı, profesyonel ve amatör birçok organizasyona evsahipliği yapmaktadır. Adrenalinin yüksek olduğu rafting sporunu merak edenleriçin, Dalaman Çayı'nda düzenlenen organizasyonlar, güzel bir tercihtir.Gökgemile ve Gönlüklü koyları da, Dalaman ve çevresinde gezilecek doğaharikalarından biridir. Doğal güzellikleriyle tercih edilen bu doğa harikasıkoy, tatilcilerin en çok tercih ettiği beldeler içerisinde yer almaktadır.Dalaman'a yakın olan ve aracınızla çok rahat bir şekilde ulaşabileceğinizmesafede yer almaktadır.

            Tarihi özelliklere sahip olanbölgeleriyle, doğal güzelliğini hiç bozmadan günümüze gelmeyi başarmış, harikayerler, Dalaman'a seyahat edecek olan turistleri beklemektedir. Küçükpansiyonlar, Özel tekne turları, bu koylarda hizmet vermektedir. Doğalgüzelliğini koruyan bu beldelerde, tatilciler için birçok hizmet seçeneğitercih edilmektedir. Yıl boyu bütün stresinizi atabileceğiniz, mükemmel tatilbölgeleri, sizleri beklemektedir.


7/24 Destek Hizmeti

Tüm sorularınız için bizi 7/24 arayabilir , mail gönderebilir veya whatsappdan yazabilirsiniz

Merkezi Lokasyonlar

Arabalarımızı dilediğiniz lokasyondan alabilir , dilediğiniz lokasyona bırakabilirsiniz

Ekonomik Fiyatlar

Herkese uygun geniş araba filomuz ile , tüm ihtiyaçarınızı çok uygun fiyatlara karşılayacaksınız

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bu yana binlerce müşteriye hizmet verdik. Sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuk