Hakkımızda

Hakkımızda

Kaliteli, konforlu ve son model araçlarla hizmet veren,müşteri memnuniyetini ilke edinen ve 2006 yılında kurulan Dalaman Kiralık Araba Yıldız rent a car, Halilibrahim YILDIZ tarafından kurulmuştur. Kasko özelliklerine sahip,full donanımlarıyla göz kamaştıran özelliklere sahip son model araçlar, her yıl yenilenmektedir. Araç tercihinin çok önemli olduğu ve son model araçların her zaman revaçta olduğu rent a car sektöründe, en çok tercih edilen modelleri bulundurmaktayız. Kiralama hizmetinde aylık veya günlük kiralama kategorilerinde hizmet vermekteyiz. Fiyatlandırma, gün sayısına veya ay sayısına göre belirlenmektedir. Filo kiralama veya uzun vadede kiralama hizmetlerinde, indirim kampanyaları düzenlemekteyiz. Sürenin uzamasıyla,kiralama ücreti de düşüşe geçmektedir.

 Havaalanına Araçlar Getiriyoruz

            Araçlarımızın bütün yıllık bakımlarıve bütün motorlu taşıt vergileri, düzenli olarak ödenmektedir. Ayrıca, filokiralama hizmeti için de, firmamızın deneyimli çalışma sistemindenfaydalanabilirsiniz. Dalaman'ın Havaalanı’ndan araç kiralama hizmeti için, bizitercih edebilirsiniz. Araç teslimini havaalanında gerçekleştirmekteyiz.Teslimat noktalarımızı, sürekli olarak geliştirmekteyiz. Dört mevsim havaalanırent a car hizmeti veren firmamız, günün her saatinde hizmet etmek içinbeklemekteyiz. İster mobil, ister sabit hat seçeneklerimizden faydalanmaksuretiyle, bize ulaşabilirsiniz. Araç teslimi konusunda dakik olanpersonelimiz, söz verilen zamanda belirttiğiniz noktaya araçları getirmektedir.Yine belirttiğiniz noktalardan araçları geri teslim almaktadır. Konusunda uzmanolan firmamız, sözleşme usulü ile araç kiralama hizmeti vermektedir.

Siz Memnun KalınYeter...

            Müşterilerimizin memnuniyetini amaçedinen firmamız, araç kiralama kategorisinde, hem rent a car firmamızın mağdurolmaması için, hem de aracı kiralayan değerli müşterilerimizin mağdur olmamasıiçin, sözleşme usulünü tercih etmektedir. İster aile tipi olsun, ister spor tipolsun, aradığınız özelliklerde aracı bizde bulabilirsiniz. Fiyat konusunda, hermüşteriye eşit davranan firmamız, en uygun fiyatlarla, kiralık araba Dalaman hizmeti vermeye çalışmaktadır. Uygun fiyatözelliklerine sahip olan firmamız, uyguladığı indirimlerle, müşterilerininbüyük beğenisini kazanmıştır. Rent a car sektöründe aranan fiyat politikası vekonforlu araç seçenekleri, konusunda uzman olan firmamız tarafından, harfiyenuygulanmaktadır. Müşterilerimizin rent a car konusundaki tercihi olan firmamız,beğeni kategorisindeki yükselişi, kalitesini ortaya koyması açısından, son dereceönemlidir.

7/24 Destek Hizmeti

Tüm sorularınız için bizi 7/24 arayabilir , mail gönderebilir veya whatsappdan yazabilirsiniz

Merkezi Lokasyonlar

Arabalarımızı dilediğiniz lokasyondan alabilir , dilediğiniz lokasyona bırakabilirsiniz

Ekonomik Fiyatlar

Herkese uygun geniş araba filomuz ile , tüm ihtiyaçarınızı çok uygun fiyatlara karşılayacaksınız

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bu yana binlerce müşteriye hizmet verdik. Sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuk