Ücretsiz Bebek Koltuğu

KİRALIK ARABA DALAMAN ÜCRETSİZ BEBEK KOLTUĞU

Günümüzde insanların tatile çıkarkenkullandıkları en yaygın ulaşım yöntemlerinden biri de araba kiralama yöntemidir.İnsanlar kendi araçları olmadığı durumlarda bir seyahati rahat ve daha konforluyapabilmek için bu yöntemi seçmektedirler. Çünkü toplu ulaşım araçlarındainsanlar istedikleri gibi özgür olamazlar. İstedikleri yerde duramaz,istedikleri saatte yola çıkamazlar. Toplu taşıma aracı hangi saatte kalkacaksao saate uymak gerekir. Bu da seyahat kalitesini düşüren bir etkendir. Bu yüzdenözel aracı olan insanların yaşadıkları özgürlük ve konforu, toplu taşımakullanan insanlar yaşayamazlar. Bu nedenle araba alacak durumu olmayan insanlarihtiyaçlarını giderecek süre zarfında araba kiralama yöntemini kullanarak bukonforun keyfini yaşayabilirler.

Araba kiralamada insanların dikkat etmelerigereken bazı özellikler vardır. Kaliteli bir araba kiralama firmasımüşterilerine bol seçenek sunar.  Buçeşitleri otomatik vites, yarı otomatik vites, manüel vites, dizel, benzinligibi aracın teknik özelliklerini içeren seçeneklerinin yanı sıra ihtiyaca göreşoförlü araba kiralama, havalimanı araba kiralama, 7/24 yol yardımı ve bebekkoltuğu bulunan araba kiralama seçenekleri de vardır. Burada özellikle bahsetmekistediğimiz şey ücretsiz bebek koltuğu hizmetidir.

Tabi bu hizmeti her bu işi yapan araç kiralamafirmalarında göremeyebilirsiniz. Öyle ki, sektörün ve piyasanın yoğun olmasınedeniyle bu işe girişen birçok firma var ve her firma işini layığıylayapmamakta. Bazı art niyetli kişiler oradan buradan buldukları araçlarıkiralarken, bu araçların bakımını yaptırmaz, sigorta işlemleri eksik olur.Çünkü bu kişiler sadece alacakları parayı düşünürler. Bu gibi kişilerin kiraladıkları arabalarda ücretsiz bebek koltuğu da bulunmama ihtimali yüksektir.Bu nedenle araç kiralama şirketinizi belirlerken çok iyi araştırma yapmanızdafayda var. Gerek internetten, gerekse çevrenizden iyice araştırıp kiralamayapacağınız firmayı belirlemeniz, hem seyahatinizin konforu, hem de insansağlığı açısından oldukça önemlidir.

Şöyle düşünelim, bir tatile çıkıyorsunuz veyabir iş gezisine gidiyorsunuz ve yanınızda ailenizde var. Ayrıca bir de ufak birbebeğinizde varsa toplu ulaşım araçlarına binmek ayrı bir sıkıntıdır. Bir de buyolculuk uzun bir yolculuksa hem bebek için, hem de ebeveynler için o yolculukeziyete dönmeye aday bir yolculuk olur. Fakat artık ilerleyen teknolojisayesinde bebekler için uzun yolculuklar işkence olmaktan çıkıyor. Özelaraçlarda olduğu gibi kiraladığınız araçlara da artık ücretsiz bebek koltuğuhizmeti alabilme imkânı bulunmakta.

Bizler Dalaman Araba Kiralama firması olarak

teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak sadece ebeveynleri değil, bebeklerindekonforunu düşündüğümüz için kendileri için arka koltukta ayrılmış olan bebekkoltuğuyla hem o, hem de siz keyifli ve konforlu yolculuğun keyfiniçıkartacaksınız. Her zaman %100 müşteri memnuniyetini benimseyen firmamıza,araba kiralama sırasında telefonla ya da internetten ücretsiz bebek koltuğutalebinizi iletebilir, konforlu ve keyifli yolculuğun tadını bebeğinize deyaşatabilirsiniz.

7/24 Destek Hizmeti

Tüm sorularınız için bizi 7/24 arayabilir , mail gönderebilir veya whatsappdan yazabilirsiniz

Merkezi Lokasyonlar

Arabalarımızı dilediğiniz lokasyondan alabilir , dilediğiniz lokasyona bırakabilirsiniz

Ekonomik Fiyatlar

Herkese uygun geniş araba filomuz ile , tüm ihtiyaçarınızı çok uygun fiyatlara karşılayacaksınız

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bu yana binlerce müşteriye hizmet verdik. Sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuk