7/24 YOL YARDIM HİZMETİ

İnsanlar iş gezilerinde veya çıkacakları tatil seyahatlerinde özel arabaları en çok ihtiyaç duydukları ulaşım yöntemlerinden biri de rent a car firmalarından araç kiralama yöntemidir. Çünkü insanlar için bir tatil veya iş gezisinin en kolay yapılma yöntemi insanın kendi özel arabası ile yapılan yolculuktur. Özel araba ile yapılan yolculuğun diğer toplu ulaşım araçlarından en büyük farkı ise insanı daha özgür kılmasıdır. İnsanlar seyahat sırasında istedikleri yerde durup dinlenmek, canları istediğinde belli yerlere uğramak gibi şeyler isteyebilirler. Bunlar ve bunlar gibi birçok örneği kendi özel arabası olmadığında yapmak mümkün olmaz. Bunların yanı sıra zamandan tasarruf durumu düşünüldüğünde özel araba ile seyahat etmek oldukça faydalı duruma gelmektedir. Fakat her insanın bütçesi özel araba almaya yetmeye biliyor. Böyle durumlarda anı kurtarmak adına araç kiralama şirketleri devreye girmektedir. Araç kiralama ile ister birkaç günlüğüne, ister daha uzun süre insanlar kendi özel arabalarının ihtiyacını giderebilirler.

Araç kiralama yapacak olan insanların önüne birçok seçenek çıkmaktadır. Araba çeşitleri, araba özellikler gibi birçok seçeneğin yanında ek hizmetlerde, kiralama işini yapan şirket tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Bu hizmetlere örnek verecek olursak; kiralanan arabaya ücretsiz bebek koltuğu,şoförlü araç kiralama ve 7/24 yol yardım hizmetini belirtebiliriz. Burada en önemli hizmetlerden bir olan 7/24 yol yardım hizmeti insanların güvenliğini ön planda tutmak için sunulmuş bir hizmettir. İşini iyi ve kaliteli yapan Rent a Car firmaları tarafından yolda insanların başına gelebilecek kaza arıza gibi durumlarda araca ve yolculara ücretsiz 7/24 yol yardım hizmeti verilmektedir. Aracın arızalanması, kaza yapması veya çalınması gibi aracın hareketini engelleyecek durumlarda yol yardım hizmetini kullanarak yaşanabilecek sıkıntılı durumlar atlatılabilmektedir.

Bu hizmetler ne şekilde olabilir? Örneğin, arızalanan araç veya yolda kalan aracın çekici ile yoldan çekilmesi ve kurtarılması, sürücünün yaralanması veya rahatsızlanması durumunda araca ekstra bir sürücü temin edilmesi ve aracın korunmaya alınması gibi hizmetler olabilmektedir. Ayrıca arıza durumu şehir dışında gerçekleşmişse sürücünün ikamet ettiği yere dönüş imkânının sağlanması veya bulunduğu noktada konaklama hizmeti sağlanması da 7/24 yol yardım hizmetine dahildir.

Yol yardım hizmeti insan güvenliği ve huzuru açısından oldukça avantajlı bir sistemdir. Kullanıcı ister kaza yaptığı durumlarda, ister aracın arızalanması durumunda mağdur edilmez ve bu hizmet sayesinde yola devam ederek işinde veya seyahatinde herhangi bir aksaklık yaşamaz. Ayrıca aracın 24 saatten fazla hareketsiz kalması durumunda müşteriye yeder araç temin edilerek mağduriyet minimum seviyelere indirilir. 

İşte Dalaman Rent a car olarak sizlere full sigortalı araçlarımızla, en ucuz fiyatları sunarken sağlığınızı, güvenliğinizi ve huzurunuzu da düşünerek 7/24 yol yardım hizmetimizi ücretsiz olarak sunmaktayız. Sizin yapmanız gereken araç kiralamak istediğinizde sadece internet üzerinden veya telefonla bizlere talebinizi iletmektir. Bundan sonrası bizler sizler için en uygun şekilde halletmekteyiz.

Çoklu Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı Web sitemiz Whatsapp,Viber üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı

Dalaman Havalimanından aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Anında Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir.Star Rent A Car Her Zaman Yanınızda